Asistentka technického oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební společnost přijme do svého týmu asistentku na hlavní pracovní poměr. Zkušenost v oboru stavebnictví výhodou, nikoli podmínkou.

Náplň práce
• příprava, zpracování a kompletování nabídek pro veřejné zakázky
• orientace na trhu veřejných zakázek a vyhledávání příležitostí
• vyřizování administrativních úkonů
• asistence při přípravě školení a seminářů
• aktualizace interních databází
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• v rámci zastupitelnosti evidence firemní korespondence
• kopírování, tisk, vyřizování emailů, telefonátů
• pochůzky

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání s maturitou,
• min. 2 rok praxe na pozici asistentky / administrativní pracovnice
• zkušenosti v oboru stavebnictví výhodou
• výborné organizační a komunikační schopnosti
• vysoká odolnost vůči stresu
• spolehlivost, zodpovědnost, loajalita, samostatnost, pečlivost a preciznost
• časová flexibilita
• nutná výborná znalost práce na PC – MS Office
• řidičský průkaz B – aktivní řidič (pracovní cesty v rámci Prahy)

Nabízíme:
• různorodou, samostatnou a zodpovědnou práci na HPP
• příjemné pracovní prostředí v Praze 9
• služební telefon
• zaměstnanecké benefity
• Plat 18 – 22 tis. Kč hrubého

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, stavební společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistentka technického oddělení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2889754  Datum zveřejnění: 12.1.2017