Sales Manager – tisková řešení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která patří mezi lídry na trhu v oblasti tiskových služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Sales Manager – tisková řešení.

Náplň práce:
• Přímé jednání se zákazníky při řešení jejich tiskových potřeb
• Komunikace se stávajícími zákazníky a akvizice nových klientů
• Obchodní schůzky, telefonická a emailová komunikace
• Vypracování individuálních obchodních nabídek
• Zpracování cenových kalkulací
• Pravidelné zadávání získaných informací do systému
• Sledování trhu v dané oblasti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práce na HPP
• Motivující finanční ohodnocení + provize
• Osobní auto, notebook, mobilní telefon, stravenky
• Týden placeného firemního volna navíc, pružná pracovní doba
• Kolektiv mladého dynamického obchodního týmu
• Dlouhodobou perspektivu ve firmě
• Nástup ihned nebo dohodou
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nadnárodní společnost, která patří mezi lídry na trhu v oblasti tiskových služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• min. dvouletou zkušenost na obchodní pozici
• Dobrou znalost práce na PC (MS Office, internet)
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, spolehlivost a pečlivost
• Technickou vybavenost, aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
• Zájem o individuální práci se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2890968  Datum zveřejnění: 13.1.2017