Software analytik (senior/junior)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Finsko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu našeho klienta, skupinu IT firem, která se zaměřuje na vývoj vlastních IT produktů a softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Software analytik (senior/junior).

Co budete mít na starosti:
• analýzu uživatelských požadavků a systémových procesů, definici požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní, spolupráci na analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení,
• práci s interním vývojovým frameworkem,
• podporu akceptačních testů a zavádění do vývoje,
• komunikaci s ostatními členy týmu a se zákazníkem, tvorbu systémové dokumentace,
• aplikaci know-how a zkušenosti s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech,
• práci na tuzemských i na mezinárodních projektech (Finsko, Srbsko).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč usilovat o tuto práci:
• práce na HPP, pružná pracovní doba,
• benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook, sickdays, bonusy/prémie, a další,
• čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech,
• máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech,
• budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje,
• na účet společnosti si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co děláte,
• nad rámec klasických benefitů se společně s budoucími kolegy můžete vydat na lyže a poznávací výlety, apod.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a splňovat:
• analytické myšlení, komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita,
• znalost AJ na komunikativní úrovni,
• dobrá znalost SQL, UML,
• základní znalost objektového programování (C# a nebo Javascript),
• SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru),
• očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost,
• bezúhonnost (doložená výpisem z evidence Rejstříku trestů).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2895660  Datum zveřejnění: 17.1.2017