Projektant elektro - řídící technika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

• tvorba úplné dokumentace řídicích systémů vodních elektráren (schémata zapojení, dispoziční výkresy rozváděčů, kusovníky, svorkovnicové plány, seznamy kabelů, návaznosti na stávající technologii)
• řešení projekčních změn a odchylek se zákazníkem či vedoucím projektu
• podpora ostatních pracovníků společnosti při řešení technických problémů v rámci své odbornosti

POŽADUJEME:

• absolvent SŠ/VŠ elektrotechnického směru (orientace na průmyslovou automatizaci výhodou)
• zkušenosti s projektováním rozsáhlejších technologických celků výhodou
• uživatelská znalost MS Office
• dobrou znalost některého z grafických prostředků pro tvorbu elektrotechnických schémat (Eplan nebo ECSCAD)
• výhodou je znalost kreslení v AutoCAD (2D)
• orientace v technické dokumentaci pro technologie v energetice a průmyslu
• znalost slovem i písmem německý jazyk – pokročilá úroveň (případně AJ)
• schopnost aktivní komunikace se zákazníkem v německém, případně anglickém jazyce při technických konzultacích
• schopnost práce v týmu
• flexibilita a ochota cestovat (Rakousko, Německo)

NABÍZÍME:

• příjemné firemní zázemí
• roční bonusy/prémie
• vzdělávaní kurzy a školení
• příspěvek na penzijní a životní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• 5 „sick days“
• stravenky
• mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům
• místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, globálního dodavatele elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a jednoho z lídrů ve hydraulické výrobě elektrické energie ve světe, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Projektant elektro - řídící technika.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2897636  Datum zveřejnění: 18.1.2017