Servisní technik měření a regulací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Uvádění systému MaR do provozu dle projektové dokumentace MaR (oblast – vzduchotechnika, ÚT, ČOV, Bioplynové stanice)
• Servisní činnost – samostatné řešení servisních zásahů na zařízeních MaR
• Kontrola instalovaných systémů MaR a jejich přejímka od montážního oddělení, v souladu s platnými normami a příslušnou legislativou, spolupráce s SW oddělením firmy
• Sledování a aplikace vývojových trendů, technických novinek a zkušeností z praxe v oblasti MaR
• Koordinace a spolupráce s ostatními profesemi, dozory na stavbě…
• Komunikace se zákazníkem
• Komunikace s vedoucím servisního oddělení

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
• Příjemné pracovní prostředí a zkušení kolegové
• Odpovídající mzdové ohodnocení, mimořádné odměny
• Zajímavá a různorodá práce v ČR a také v zahraničí
• Podpora dalšího vzdělávání, možnost seberealizace a profesního růstu
• Zaměstnanecké výhody (5 dní dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek k životnímu a pracovnímu jubileu, firemní jazykové kurzy, kulturní společenské a sportovní firemní akce pro zaměstnance)
• Služební automobil, notebook, telefon
• Sídlo společnosti v Brně
• Působnost: celá ČR
• Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekční, obchodní, dodavatelskou a zprostředkovatelskou činností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik měření a regulací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ vzdělání elektrotechnického směru
• Praxe v oboru MaR, celkový přehled techniky MaR
• Velmi dobrá orientace v rozváděčích silnoproudu a MaR
• Vyhláška č. 50/1978 Sb.
• Dobrá znalost práce na PC (MS Office, aplikační programy řídících systémů – výhodou)
• Velmi dobrá znalost technologií VZT, ÚT, ČOV případně bioplynových stanic
• Pracovní nasazení a aktivní přístup k řešení problémů
• Týmová práce a komunikace
• Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:
• Autorizace dle zák. č. 360/92 (Autorizovaný technik obory Technologická zařízení staveb, Technická prostředí staveb)
• Znalost AJ, RJ, NJ
• Revizní technik elektro s osvědčením TIČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2897957  Datum zveřejnění: 18.1.2017