Pracovník zákaznického a nákupního oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Podpora prodeje, péče o stálé klienty, zpracování objednávek, fakturace, zajištění logistiky
• Podpora a spolupráce s ostatními odděleními (prodejním, plánovacím, reklamačním, výrobou a vývojem)
• Nákup – nákup materiálu a dílů (na zakázky i pro výrobu)
• Ostatní administrativní práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zaškolení
• zázemí stabilní německé společnosti s mladým kolektivem
• zajímavé platové ohodnocení
• stravenky
• Místo výkonu práce: Krupka

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, společnost působící v oboru zpracování plastů pro různá odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Pracovník zákaznického a nákupního oddělení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Komunikační znalost anglického /německého jazyka, min. úroveň B2, znalost obou výhodou
• Alespoň 1 rok praxe na podobné pozici výhodou
• Znalost práce na PC
• Pro-zákaznický přístup
• Zvládání více činností (multitasking)
• Bezúhonnost
• Ochotu pracovat v týmu
• Flexibilitu a loajalitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2898264  Datum zveřejnění: 18.1.2017