Manažer sítě prodejen

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• zodpovědnost za provozní řízení sítě prodejen,
• podpora manažerů prodejních jednotek,
• řízení a rozvoj sortimentu,
• kontrola, reporting
• pravidelné návštěvy prodejen (cesty v rámci celé ČR min.1x týdně)

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe v řízení maloobchdoních jednotek (10 prodejen), zkušenost s řízením většího týmu (40 lidí)
• Nutná praxe na podobné pozici byť s jiným sortimentem, v knihkupeckém prostředí praxe vítaná, ale podmínkou není
• znalost personalistiky a zákoníku práce
• organizační a koordinační dovednosti, obchodní myšlení
• orientace na výsledek, komunikativní schopnosti,
• vyjednávací schopnosti
• profesionální vystupování, pečlivost, vytrvalost,
• odolnost vůči stresu
• řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
• výborná znalost práce na PC
• případné doporučení, reference nebo pracovní hodnocení z předcházejícího zaměstnání výhodou.

Nabízíme:

• zajímavou práci na HPP s možností seberealizace,
• odpovídající platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu - 35 000 – 40 000,- Kč
• místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vydavatelskou a nakladatelskou činnost a na trhu působí již více než 20 let, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Manažer sítě prodejen.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2901129  Datum zveřejnění: 20.1.2017