Account manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• péče o stávající klienty
• přemýšlení nad potřebami klienta a jeho značky
• komunikace s klienty
• koordinace interního agenturního týmu
• vytváření komunikačních strategií
• detailní mediální plánování
• příprava prezentací a jejich obhajoba před klientem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
• předchozí praxi v mediální agentuře min. 2 roky
• vystudovanou SŠ nebo VŠ (ideálně ekonomického nebo reklamního zaměření)
• reprezentativní vystupování a prezentační schopnosti
• týmového ducha
• výbornou znalost práce s MS Office (hlavně Excel a Powerpoint)
• angličtinu na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Pro našeho klienta, největší komunikační a mediální společnost na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici ACCOUNT MANAGER.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme:
• stabilní zázemí velké mediální a komunikační skupiny
• odpovídající platové ohodnocení
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• možnost profesního růstu
• zaměstnanecké benefity - mobil, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na (životní/penzijní) pojištění, vlastní jídelna a kavárna, vlastní fitness centrum
• místo výkonu práce je Praha 4 - Braník

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2905713  Datum zveřejnění: 24.1.2017