Montážní dělník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• Montáž, testování a balení výrobků
• Kontrola veškeré provedené práce z hlediska kvality
• Zapisování informací o provedení výrobní zakázky
• Informování nadřízeného o jakékoliv pochybnosti nebo nedostatku na pracovišti
• Provádění veškeré činnosti jen dle platných výrobních instrukcí
• Provádění a zodpovědnost za veškeré práce související s charakterem činnosti
• Dodržování pokynů mistra / předáka a nadřízených
• Dodržování pracovního řádu
• Účast na školeních

Požadavky
• Výuční list
• Samostatnost, výkonnost, systematičnost
• Flexibilita v procesu změn
• Ochota učit se
• Proaktivita a schopnost týmové spolupráce
• Zručnost pro montáž, smysl pro samostatnou práci, stálost kvality práce
• Zkušenosti a praxe - výhodou

Nabízíme
• Práci v mezinárodní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Stravenky
• Svoz autobusem zdarma
• Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým lídrem v oblasti technologií pro řízení médií a pohybu, hledáme vhodné kandidáty na pozici montážní dělník.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2905943  Datum zveřejnění: 24.1.2017