Business Development Manager – ATM

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• Vyhledávání nových míst pro instalace bankomatů se zaměřením na turisticky frekventované lokality.
• Vyjednávání obchodních podmínek s majiteli nebo pronajímateli nemovitostí.
• Zpracování podkladů pro interní schvalovací a instalační procesy.
• Průběžný reporting vedení společnosti.
• Udržování vztahů se stávajícími obchodními partnery, průběžné řešení nahodilých problémů, požadavků nebo změn.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práce na HPP
• Finanční ohodnocení fix + provize až 70 000 Kč
• Benefity (pracoviště v centru Prahy, flexibilní pracovní doba, mobil, notebook, stravenky)
• Místo výkonu práce: Praha (možné služební cesty po ČR)

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní nebankovní společnost působící na poli elektronických finančních transakcí a provozující rozsáhlé bankomatové sítě, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Business Development Manager – ATM.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání
• Praxe min. 5 let v oboru prodej / business development
• Výborná znalost pražského trhu s návazností na incomingový cestovní ruch (retailový prodej, HORECA, reality apod.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2909333  Datum zveřejnění: 26.1.2017