Konstruktér jednoúčelových strojů a automatizaci

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní strojírenskou a inženýrskou společnost zaměřující se na dva hlavní směry, a to automatizaci montáže výroby a CNC a nástrojářskou výrobu, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Konstruktér jednoúčelových strojů a automatizaci.

Náplň práce:

- Návrh, vývoj, konstrukce automatizací a jednoúčelových strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti
• Práce na HPP
• Možnost získání nového bytu jako součást odměny
• Nadstandardní odměny ve vazbě na pracovní výkon
• PC, mobil, stravenky, dotované stravování ve firmě, 5 týdnů dovolené
• Nástup možný ihned/ dohodou
• Místo výkonu práce: Jihlava

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní strojírenská a inženýrská společnost zaměřující se na dva hlavní směry, a to automatizaci montáže výroby a CNC a nástrojářskou výrobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ/ VŠ vzdělání (obor strojírenství) – pozice je vhodná i pro absolventy
- Ideálně dva roky praxe v automatizaci nebo konstrukci jednoúčelových strojů
- Znalost programu Solid Edge, Inventor, Pro/Engineer
- Schopnost samostatné práce
- Svědomitý a zodpovědný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2909387  Datum zveřejnění: 26.1.2017