Project Manager IT projektů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost nabízející profesionální služby v oblasti webdesignu a vývoje softwarových řešení pro internet, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Project Manager IT projektů.
Náplň práce:
• plánování a řízení IT projektů (webové aplikace na míru, internetové portály, eshopy, weby) , řízení zdrojů (finančních, lidských)
• zodpovědnost za dodržování parametrů projektu (čerpání zdrojů, termíny) a za výstupní kvalitu projektů
• kontrola a pečlivé testování jednotlivých částí projektů
• sběr požadavků, provádění detailních analýz u zákazníků a tvorba návrhů řešení
• komunikace se zákazníky a konverze požadavků zákazníků do IT podkladů pro zpracování a projektových plánu
• průběžné vyhodnocování efektivity projektů a okamžité reakce na změny

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Příjemné a klidné pracovní prostředí s mladým kolektivem lidí
• Různorodou práci v oblasti vývoje pro významné klienty
• Práci na HPP
• Atraktivní platové podmínky
• Pružnou pracovní dobu
• Dobrá dostupnost kanceláří společnosti (u metra C – Holešovice)
• Stravenky
• Místo výkonu: Praha
• Nástup možný dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/ VŠ vzdělání
• Zkušenost s řízením více IT projektů
• Dobrá znalost a přehled aktuálních ICT řešení, trendů
• Zkušenosti s implementací nových řešení a nasazování moderních technologií
• Zkušenosti s vývojem webových projektů výhodou
• Schopnost průběžně a efektivně reagovat na změny v projektech
• Pozitivní energie při vedení projektů a týmu lidí
• Vysokou pečlivost a důslednost na kvalitu práce a dodržování termínů
• Kvalitní ústní i písemný projev a příjemné vystupování (dobré prezentační dovednosti)
• Výborné organizační schopnosti
• Spolehlivost, zodpovědnost, vlastní iniciativu, vysokou profesionalitu a nadprůměrné výsledky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2910805  Datum zveřejnění: 27.1.2017