Manažer stavebních projektů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní zodpovědnost:

Komplexní řízení stavebních zakázek a celková realizace projektů od podpisu smlouvy po předání stavby.

Aktivity a zodpovědnosti:

• realizace staveb - stanovení technologického postupu, plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací
• zodpovědnost za kvalitu a bezpečnost provedených staveb (soulad s projektovou dokumentací, technologickými postupy, normami)
• finanční řízení stavebních zakázek včetně zodpovědnosti za hospodářský výsledek projektů
• vedení mistrů a jejich stavebních part
• vedení dokumentace staveb
• spolupráce se subdodavateli - výběr subdodavatelů (ve spolupráci s oddělením centrálního nákupu), uzavírání smluv, koordinace a kontrola práce subdodavatelů
• spolupráce a jednání s dalšími subjekty (investoři, provozovatelé sítí, kompetentní úřady)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:

• zázemí silné a expandující společnosti s účastí v mezinárodně fungující skupině, jistota a stabilita firmy s více než devatenáctiletým působením na českém trhu
• velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající výsledkům - významné podíly ze zisku
• umožníme Vám seberealizaci na velmi zodpovědné pozici - podpoříme Vaše samostatné rozhodování, iniciativní a kreativní přístup
• uplatníte Vaše schopnosti při řízení zajímavých stavebních projektů
• společně s Vámi budeme usilovat o Váš profesní a osobní rozvoj
• poskytneme Vám zaměstnanecké výhody - služební vůz, mobil, notebook, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
• profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou
• nástup: ihned nebo dle dohody
• místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer stavebních projektů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:

• VŠ (příp. SŠ) technického směru (stavební zaměření výhodou)
• podmínkou jsou zkušenosti s realizací staveb (inženýrské sítě nebo vodohospodářské stavby)
• zkušenosti s vedením lidí
• klademe důraz na samostatnost, rozhodnost a flexibilitu
• velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodní talent
• velmi dobré organizační dovednosti
• uživatelská znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2911212  Datum zveřejnění: 27.1.2017