Pedikérka / masérka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníka/pracovnici, která ovláda tyto profese na kumulativní pozici: Pedikérka / masérka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Nadstandardní ohodnocení závislé na výsledcích
• Mladý příjemný kolektiv
• Pravidelné školení
• Místo výkonu práce v Praha 1

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, zavedený kadeřnický salon v centru Prahy, hledáme kandidáta na pozici Kadeřník/ce, kosmetička, manikérka, pedikérka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Praxe minimálně 1 rok
• Vlastní klientela
• Nadšení pro obor
• Touhu vzdělávat se
• Zdokonalovat se
• Příjemné a reprezentativní vystupování
• Komunikativnost
• Flexibilitu, ochotu, loajalitu, zodpovědnost a spolehlivost
• Výhodou znalost nejméně 1 cizího jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2914756  Datum zveřejnění: 31.1.2017