Pomocná/ý účetní (Nižší účetní)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Administrativní příprava dokladů ke zpracování účetnictví a dokladů pro mzdy (personální agenda), zadávání dokladů do PC software, pomocné účetní práce – vyhledávání dokladů, párování dokladů, kompletace faktur přijatých a vydaných

Požadavky na uchazeče

Pozice vhodná pro OZP a maminky na mateřské dovolené nebo po mateřské dovolené

SŠ/VŠ – ekonomického směru, znalost problematiky účetnictví, mezd a personální agendy, zájem o aktuální legislativní změny, výborná znalost práce na PC,

Podmínka: znalost účetního softwaru Pohoda

Co zaměstnavatel nabízí uchazeči
Uplatnění získaných odborných znalostí a zkušeností v oboru, práce v kolektivu OZP, moderní pracovní prostředí s moderními technologiemi, trpělivé pracovní prostředí, podpora osobního růstu, otevřená komunikace s vedením firmy, zaškolení a trénink, stravování v budově místa výkonu práce s fin. příspěvkem

Typ pracovního úvazku:
HPP v rozsahu maximální pracovní doby s ohledem na stupeň a potřeby OZP

Bezbariérovost budovy (vstup, budova, toalety, bezpečnostní předpisy - požár atp.)
Bezbariérový vstup včetně všech dalších podmínek Úřadu práce na zaměstnávání OZP,
Pracovní doba je od 9h do 14h
Hrubá mzda 12000 CZK + příspěvek na stravu 1000 CZK, placené vánoční svátky, výkonnostní bonusy a odměny
Region – místo výkonu práce:
-Praha 10

Doplňující informace/poznámky zaměstnavatele:
aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem, trpělivost a samostatnost, loajalita, týmový duch, schopnost otevřené spolupráce s kolegy, zodpovědnost za svěřenou práci, kreativní myšlení, otevřenost, flexibilita

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost poskytující kompletní servis od zpracování a vedení účetnictví pro tuzemské a zahraniční fyzické a právnické osoby, vedení mzdové a personální agendy zaměstnavatele až po daňové, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Pomocná/ý účetní (Nižší účetní)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2917170  Datum zveřejnění: 1.2.2017