Prodejní asistent

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku
• Znalost zboží, kontrola kvality a záručních lhůt
• Práce ve směnném provozu
• Odpovědnost za práci se zbožím

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Jistý a stabilní příjem každý měsíc - výplata přijde vždy přesně
• 90 Kč/hodinu (dle typu úvazku)
• Podporu pro ty, kteří se chtějí učit a ve firmě růst
• Jednu z nejširších nabídek zaměstnaneckých výhod na trhu
• Možnost také zkrácených úvazků
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost, která provozuje v České republice maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů a působí na třech kontinentech, kde provozuje 22 důvěryhodných značek, hledá vhodné kandidáty na pozici: Prodejní asistent.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
• Trestní bezúhonnost
• Vyučení v oboru prodavač výhodou
• Zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2918985  Datum zveřejnění: 2.2.2017