Obchodně technický zástupce– Severní Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým dodavatelem komponentů pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový specialista - pneumatické prvky –Severní Čechy.
Popis pracovní pozice:
Úkolem této pozice je péče a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí. Budete v kontaktu převážně s konstruktéry jednoúčelových strojů, technology, vývojáři a údržbami výrobních podniků, kterým budete poskytovat plnou technickou podporu a navrhovat vhodná řešení v oblasti pneumatických systémů.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického zaměření
• Nadšení pro techniku
• Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• Orientace na zákazníka a jeho potřeby
• Schopnost dotahovat věci do konce
• Inovativní a kreativní přístup k řešení problémů
• Schopnost sebe motivace a strategického myšlení
• Ochota cestovat
• Aktivní znalost anglického jazyka nebo německého jazyka výhodou

Nabízíme:
• Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
• Kvalitní, technicky velmi zajímavé a žádané produkty s velkým potenciálem od renomovaných světových výrobců s předním postavením na trhu
• Seberealizaci, profesní i osobní rozvoj a růst
• Zajímavé a motivující finanční ohodnocení
• Příjemný pracovní kolektiv
• Notebook, telefon, osobní automobil i k soukromým účelům
• Možnost práce formou Home office
• Působnost v regionu: Severní Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která je předním českým dodavatelem komponentů pro průmyslovou automatizaci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2920416  Datum zveřejnění: 3.2.2017