Skladník – pobočka Praha – Modletice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro ČR, zároveň dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar a je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Skladník – pobočka Praha – Modletice.

Náplň práce
• příjem náhradních dílů na sklad podle příjmových dokladů
• uložení náhradních dílů podle umístění na skladu
• vychystání a výdej náhradních dílů do zakázek pro servisní mechaniky
• výdej náhradních dílů pro pultový prodej
• vedení evidence podepsaných / vrácených dodacích listů
• zajištění včasné distribuce náhradních dílů na příslušné pobočky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost práce o víkendech (služby 1x do měsíce)
Nabízíme
• zázemí mezinárodní společnosti
• systém benefitů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat
• 1.pracovní smlouva na dobu určitou v délce 1 roku (možnost prodloužení)
• firemní doprava z metra Opatov

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar. Je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SOU nebo SŠ technického směru (lze i absolvent)
• praxe na pozici skladníka – operátora vítána
• znalost práce na PC (práce s interním SW)
• řidičský průkaz
• průkaz VZV (není podmínkou)
• základní znalost angličtiny (technická dokumentace v AJ)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2923049  Datum zveřejnění: 6.2.2017