Produktový manažer pro kamerové a bezpečnostní systémy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Produktový management v dané části firemního portfolia (dohledové, bezpečnostní a dopravní kamery s IP i analogovým rozhraním, příslušenství kamer, záznamníky, dohledový a analyzační software)
• Umisťování informací o produktech na firemní web a e-shop
• Jednání se zahraničními výrobci dodávaných technologií
• Produktová podpora obchodníkům, školením pro obchodníky i zákazníky
• Spolupráce na nabídkách a projektových řešeních s oddělením technické podpory
• Podílení se na vytváření strategie prodeje a podpory prodeje na trhu
• Sledování trhu a konkurenčních řešení
• Spolupráce s marketingovým oddělením na propagaci firemních produktů a řešení

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnický směr)
• Znalost AJ (slovem i písmem, min úroveň B2)
• Praxe v oblasti kamerových nebo dohledových systémů
• Technický cit, samostatnost, aktivita, kreativita
• Práce na PC (MS Office)
• Znalost počítačových sítí, orientace v komunikacích – výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Nekuřácké pracovní prostředí, moderní kanceláře v nové vlastní budově s testovacími laboratořemi, jednacími a školícími prostory
• Zajímavý plat s víceúrovňovým prémiovým ohodnocením a podíly na zisku
• Široké zaměstnanecké výhody a benefity – stravenky, 5 dní zdravotní dovolené, náhradní volno, mobil, pružná pracovní doba, 13.plat, občerstvení zdarma a další
• Práce se špičkovými světovými firmami a technologiemi
• Mladý přátelský kolektiv
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým Value Added Distributorem aktivních prvků pro počítačové sítě a bezpečnostní systémy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový manažer pro kamerové a bezpečnostní systémy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2924637  Datum zveřejnění: 7.2.2017