Referent/referentka do oddělení EU a mezinárodní spolupráce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinační a organizační zajištění realizace projektů mezinárodní spolupráce
• Zpracování podkladových materiálů pro návrhy projektové dokumentace a pravidelných zpráv o realizaci těchto projektů
• Sledování čerpání rozpočtových finančních prostředků na realizaci projektů
• Zajištění jednotlivých akcí realizovaných v rámci mezinárodní spolupráce
• Nutná jazyková úroveň

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástup ihned nebo dle dohody
• Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)
• Platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce (12. platová třída)
• Pružné rozvržení pracovní doby
• Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Pro našeho klienta, který působí v oblastech technické normalizace, metrologie a státního zkušebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/referentka do oddělení EU a mezinárodní spolupráce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního zaměření
• Znalost anglického jazyka v rozsahu 2. stupně standardizované jazykové zkoušky
• Uživatelskou znalost MS Office
• Flexibilitu, pečlivost a schopnost týmové spolupráce
• Výhodou zkušenosti a znalosti týkající se realizace projektů mezinárodní spolupráce, účetnictví v oblasti státní správy, základů evropského práva a procesů rozhodování v EU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2924880  Datum zveřejnění: 7.2.2017