PHP Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu do frontendového týmu, kde kromě PHP pracujeme i s dalšími technologiemi jako XSL, Angular, Doctrine a jinými. Projekty, na kterých tým pracuje, využívají statisíce uživatelů v leteckém průmyslu a cestovním ruchu v řadě zemí každý den. Kromě běžného rozvoje aplikací se bude nový kolega podílet na analýze a návrhu nových modulů a vylepšení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pracovní smlouva na dobu neurčitou,
• pracoviště Praha,
• možnost práce na HPP i IČ,
• moderní a příjemné pracovní prostředí,
• týmová spolupráce se zkušenými programátory, analytiky a architekty,
• spolupráce s anglicky mluvícími klienty,
• flexibilní pracovní doba,
• prostor pro osobní růst a vlastní iniciativu,
• motivační finanční ohodnocení + projektové odměny,
• 5 týdnů dovolené,
• zaměstnanecký věrnostní systém (např. DaysOff, HomeOffice, výuka AJ, plně hrazené obědy a občerstvení na pracovišti, plně hrazený telefon, příspěvky na dovolenou, sport, kulturu, penzijní/životní pojištění, firemní akce a další).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost dodávající komplexní řešení na trhu internetových technologií se specializací na rezervační systémy, webové integrace a vývoj aplikací v oblasti e-business, hledáme zajímavé kandidáty na pozici PHP Developer.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• VŠ nebo SŠ vzdělání (nejlépe technického směru se zaměřením na počítačové systémy),
• praxe v oboru ideálně min. 2 roky,
• znalost programovacího jazyka PHP,
• znalost skriptovacího jazyka JavaScript, AJAX (jQuery),
• zkušenosti s PHP frameworky Nette, Angular (či jiné),
• aktivní přístup a chuť dále se vzdělávat.
Uvítáme:
• zkušenosti s XSL / XML, Doctrine, SOAP, MemCached,
• znalost SQL,
• znalost vývojového prostředí Eclipse či Netbeans, verzovacího systému Git a serveru Apache.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2930733  Datum zveřejnění: 13.2.2017