Strojník / Mechanik dieselových motorů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
25 000-35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Údržba a opravy dieselových motorů lodí
• Běžné údržbářské práce a opravy pracovních nástrojů a zařízení
• Elektrikářské práce – drobné úpravy, údržba
• Zámečnické práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzdové ohodnocení 25.000-35.000 korun
• Možnost práce na plný úvazek (pracovní smlouva) i brigádně (DPP nebo DPČ)
• Prohloubení kvalifikace
• Vstřícnost při plánování směn
• Motivující platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
• Pestrá, nerutinní pracovní náplň v přátelském kolektivu v netradičním prostředí na Vltavě

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se provozováním pravidelných vyhlídkových plaveb a přívozů na Vltavě, hledá vhodné uchazeče na pozici Strojník / Mechanik dieselových motorů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost působící v oboru cestovní ruch a doprava

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost s údržbou a opravami motorů nejméně 3 roky
• Manuální zručnost, technické a analytické myšlení
• Řidičské oprávnění skupiny B
• Osvědčení o způsobilosti podle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb. - výhodou
• Průkaz VMP/VRP nebo kapitán C pro plavbu v ČR - výhodou
• Dobré komunikační dovednosti
• Schopnost samostatné práce i spolupráce v kolektivu
• Ochota, pracovitost, pečlivost, časová flexibilita, poctivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2931125  Datum zveřejnění: 14.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000-35 000 Kč