Obchodní zástupce/referent

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Péče o stávající klienty
• Vyhledávání nových zákazníků
• Uzavíraní obchodních smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP v zavedené solidní společnosti
• Motivující finanční ohodnocení - základní mzda + výkonnostní odměny dle dosažených výsledků
• Možnost kariérního i odborného růstu
• Příjemné pracovní prostředí – nové kanceláře
• Příspěvek na stravování
• Mobilní telefon, notebook, služební automobil
• Školení v zahraničí
• 4 týdny dovolené
• Místo výkonu práce: České Budějovice

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí kompletní sortiment velkoplošných materiálů, pracovní desky, dřevěné fasádní obklady, venkovní terasové podlahy, konstrukční a lepené hranoly, stavební, truhlářské a exotické řezivo, hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce/referent .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
• Komunikativnost a příjemné vystupování
• Kreativní myšlení a chuť obchodovat
• Umění jednat se zákazníkem
• Loajálnost
• Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2940037  Datum zveřejnění: 21.2.2017