Inside Sales Assistant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyřizování zákaznických požadavků v systému
• Pravidelná aktualizace dat v systému
• Spolupráce s prodejním týmem v Německu
• Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
• Řešení výpadků dodávek
• Reporting pro obchodní tým

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavá různorodá práce v Praze
• Nadstandardní ohodnocení
• Flexibilní pracovní doba
• 13. plat
• Stravenky

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v českém i německém jazyce na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je distributorem polovodičových výrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání, obchodního směru
• Zkušenosti s prodejem a se zpracováním objednávek
• Proklientský přístup
• Velmi dobrá znalost NJ (psaná i mluvená forma)
• Práce s MS Office
• znalost SAP (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2945199  Datum zveřejnění: 24.2.2017