Aplikační technik PLC

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Sestavování programů PLC z předvytvořených bloků (ne vytváření nových programů)
• Implementace programů do dodaných zařízení u zákazníka
• Úpravy a práce se systémem HMI
• Tvorba návodů v češtině
• Starostlivost o stávající klientelu: servis, úpravy, dohled nad činností zařízení, konzultace (mail, telefon)
• Výjezdy k zákazníkům (EU a jiné kontinenty)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP v stabilní rostoucí firmě s více než 20- ti letou tradicí, referencemi v mnoha zemích na celém světě a zajímavým výrobním programem
• Příjemný a přátelský kolektiv
• 1 směnný provoz (8 hod.)
• Zajímavé platové ohodnocení + 13. plat
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Firemní automobil – pro pracovní účely, notebook, mobil
• Možnost prostřednictvím služebních cest navštívit zajímavá místa po celém světě (plně hrazené)
• Možnost hrazeného jazykového vzdělávání
• Místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, jejímž hlavním zaměřením je oblast odvodňování kalů a tlaková filtrace průmyslových suspenzí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání ukončené maturitou v oboru elektro (automatizace, CNC programování – výhodou)
• Praxe z prostředí průmyslové automatizace - seřizování a programování řídících jednotek
• Zkušenost se systémem Siemens Simatic – velkou výhodou
• Vyhláška 50/78 Sb. §6
• AJ – komunikativní na středně pokorčilé úrovni (slovem i písmem) – výhodou
• Ruský jazyk – velkou výhodou
• ŘP sk. B
• Samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita a ochota vycestovat, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2951914  Datum zveřejnění: 28.2.2017