Elektronik – Senior manažer divize Výzkum a vývoj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• řešení samostatných vývojových úkolů z oboru elektroniky
• zodpovědnost za vývoj a vyřešení dohodnutých úkolů
• podíl na výzkumu a vývoji nových technologií
• návrh metodik, postupů a optimalizaci řešení k zefektivnění činností, ziskovosti projektů, dosažení lepší produktivity práce
• poskytování a prezentace průběžných informací o stavu řešení úkolů, plnění časového harmonogramu a čerpání nákladů na úkolů výzkumu a vývoje nové či inovované aplikace
• zpracování dokumentace jednotlivých vývojových etap vývoje HW a SW i etap prodejních verzí – update, upgrade
• zpracování výrobní dokumentaci k výrobě jednotlivých komponent

Zaměstnanecké výhody, benefity

• ihned hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v české stabilní společnosti (i při studiu na VŠ)
• zajímavé finanční podmínky spojené s atraktivními vývojovými projekty
• dynamickou a odpovědnou práci na zajímavých výzkumně-vývojových projektech, příležitost pro osobní a profesní růst
• kvalitní technické zázemí, intenzivní péči během zkušební doby
• benefity: odborné a jazykové vzdělávání, příspěvek na stravné, nápoje zdarma, slevy na firemní produkty a služby, po 1 roce 3 dny dovolené navíc aj.
• pracovní prostředky: služební automobil, mobilní telefon, notebook, VPN, CDMA

Staňte se členem našeho týmu, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná česká společnost, která poskytuje služby v oblasti zabezpečovacích technologií a doplňkových slaboproudých technologií

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ elektrotechnická
• výborná znalost elektrotechniky, technický odborný cit
• návrh programovatelných jednoduchých zdrojů UPS
• návrh programovatelných modulů s jednočipy
• návrh plošných spojů, osazení
• programování jednočipů
• schopnost navrhovat řešení security systémů z komponent dostupných na trhu
• diagnostika poruch a problémů
• zkušenost z návrhu elektronických zařízení
• zájem o práci ve vývojovém týmu

Výhodou:
• vystudovaný obor elektro-slaboproud
• praxe ve slaboproudých a bezpečnostních systémech
• reference v oblasti výzkumu a vývoje
• anglický jazyk – výborná znalost technické angličtiny
• znalost jiného světového jazyka na komunikační úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2973514  Datum zveřejnění: 13.3.2017