Manažer zakázek - silnoproud

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Koordinace a řízení činností na svěřených zakázkách
- Seznámení se a určení postupu prací dle PD
- Výběr subdodavatelů prací a dodávek materiálu na základě výběrových řízení
- Kontrola dodržování technologických a pracovních postupů výstavby
- Kontrola PD a zpracování případných změn vůči PD
- Koordinace postupu prací s objednatelem, se subdodavateli či s vedoucím pracovní skupiny
- Zajištění ukončení zakázky a její předání dle smlouvy v dané kvalitě a termínu včetně veškeré dokladové části a archivace kompletní dokumentace zakázky
- Zodpovědnost za dodržení nákladové ceny zakázky, plánů plnění zakázek, termínů instalací a harmonogramu plnění
- Vyřizování reklamací na svých zakázkách
- Vedení evidence o podřízených, tvorba podkladů pro výpočet mzdy a ostatních náležitostí, vedení výkazů o docházce
- Kontrola stavu svěřeného a/nebo zapůjčeného nářadí, měřidel atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Samostatnou a různorodou práci na HPP
- Motivující platové ohodnocení (Fix + odměny po ukončení zakázky)
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Notebook, mobil, automobil i pro soukromé účely
- Firemní vzdělávání (odborné, jazykové)
- Diety v rámci výjezdů

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá zakázkami od návrhů, projektů, rekonstrukcí, generálních oprav, nových výstaveb a servisu technologických systémů budov, hledáme kandidáta na pozici Manažer zakázek – silnoproud.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá zakázkami od návrhů, projektů, rekonstrukcí, generálních oprav, nových výstaveb a servisu technologických systémů budov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- úplné střední vzdělání v oboru silnoproudá elektrotechnika
- vyhl.50/1978, §7
- Praxe na obdobné pozici
- Znalosti z oblasti řízení jakosti ve smyslu dokumentace systému managementu jakosti aplikovaného ve firmě
- Znalost projekčních a konstrukčních výkresů a související dokumentace v oboru elektro, vč. návazných stavebních technologiích.
- Výborné obchodní a komunikační dovednosti (komunikace s dodavateli subdodavateli a objednateli)
- Znalost AJ – výhodou
- ŘP sk. B
- Uživatelská znalost PC
- Uživatelská znalost CAD programů – výhodou
- Orientace v cenových relacích v oboru (zařízení, výrobky a práce)
- Přehled v oblasti EZS, EPS, STA, SAT, telefonních systémů, MaR
- Přehled základů zámečnické výroby

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2975508  Datum zveřejnění: 25.4.2017