Vedoucí stavební technik - mistr – silnoproud

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení a dozor dané zakázky
• Zajišťování úkolů dle technické dokumentace stavby
• Seznámení se a určení postupu prací dle PD v koordinaci s Manažerem zakázky
• Kontrola dodržování technologických, pracovních postupů, používání OOPP
• Kontrola PD a návrh případných změn vůči PD předává Manažeru zakázek
• Koordinace a řízení podřízených montérů, postupu prací s objednatelem, se subdodavateli
• Koordinace a operativní řízení nasazení potřebné stavební mechanizace
• Zajišťování materiálu a koordinace jeho dodávky
• Provádí denní zápisy do montážního deníku
• Zajišťování podkladů pro odměňování pracovníků, provádění prvotních personálních úkonů
• Realizace reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Motivující platové ohodnocení (Fix + měsíční odměny dle výkonů)
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Mobil, automobil i pro soukromé účely
• Firemní vzdělávání (odborné)
• Diety v rámci výjezdů
• Místo výkonu: Brno, Jihomoravský kraj

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá elektroinstalací a elektronickými zabezpečovacími systémy s dlouholetou praxí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí stavební technik – mistr – silnoproud.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost se zabývá elektroinstalací a elektronickými zabezpečovacími systémy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

silnoproudá elektronika

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyhláška 50/1978, min. §7
• Střední odborné vzdělání v oboru silnoproudá elektrotechnika
• Praxe na obdobné pozici
• Organizační a komunikační dovednosti
• Znalost projekčních a konstrukčních výkresů a související dokumentace v oboru elektro, vč. návazných stavebních technologiích.
• Přehled v oblasti bezpečnosti práce a norem související s realizací v rámci oboru a specializace
• Znalost principů EZS, EPS, STA, SAT, telefonních systémů, MaR
• Základy zámečnické výroby
• ŘP sk. B
• Uživatelská znalost PC
• Samostatnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2975530  Datum zveřejnění: 15.3.2017