Obchodní manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vyhledávání potenciálních zákazníků a péče o stávající
- Získávání zakázek
- Technická podpora realizovaných akcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci ve stabilní a prosperující české společnosti
- Práci na HPP
- Služební automobil, mobil
- Extra dovolená, životní a penzijní pojištění, školení, stravenky
- Motivující platového ohodnocení (základní plat + odměny ze zrealizovaných zakázek)
- Nástup možný ihned/ dohodou
- Kanceláře: Praha 9, působnost celá ČR

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Českou společnost, která se pohybuje v oboru stavebnictví více než 22 let a specializuje se především na protipožární zařízení ve střešních světlících a podlahové krytiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání s maturitou
- Min. 2 roky praxe na obdobné pozici v oboru podlahových krytin
- Znalost prostředí a kontakty v oboru
- Uživatelská znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B
- Orientace na zákazníka a výsledek
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2978168  Datum zveřejnění: 17.3.2017