Obchodní zástupce – Praha a Střední Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyhledávání nových klientů, telefonické domlouvání schůzek a následná práce v terénu
• Prezentace a nabídka služeb společnosti
• Tvorba návrhů řešení, tvorba cenových nabídek
• Spolupráce s produktovými specialisty, analytiky a finančními specialisty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí dynamické společnosti
• Služební automobil, telefon, notebook
• Velmi dobré platové ohodnocení v souvislosti se zkušenostmi a pracovními výsledky
• Příjemné pracovní prostředí v kanceláři i práci v terénu
• Nástup ihned či dohodou později
• Práce v regionu Praha a Střední Čechy

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem tiskáren, kopírek a faxů, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Obchodní zástupce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Společnost zabývající se prodejem tiskáren, kopírek a faxů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• Zkušenosti v prodeji jako obchodní zástupce minimálně 2 roky - nutné
• Energický, komunikativní a flexibilní člověk se zájmem o akvizici
• Anglický jazyk minimálně na mírně pokročilé úrovni
• ŘP skupiny B – aktivní řidič
• PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, Internet)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2978298  Datum zveřejnění: 17.3.2017