Obchodní ředitel/ka – Dobříš

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajišťování, řízení a koordinace naplněnosti zakázkového krytí
• tvorba rozpočtů a obchodních plánů
• spolupráce na zajišťování financování
• koncepční řízení obchodního úseku ve vazbách a souvislostech firemní strategie, Používání CRM systému
• obchodní jednání se speciálními zákazníky
• uzavírání obchodních smluv
• stanovování termínu zhotovení zakázek
• aktualizace termínů výroby zakázek dle dohody s výrobním ředitelem
• sledování plnění platebních podmínek zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí soukromé společnosti
• osobní automobil i k soukromým účelům, telefon
• stravenky
• odpovídající platové ohodnocení

Informace o náboru

Pro našeho klienta, předního českého výrobce vzduchotechnických a klimatizačních jednotek vlastní konstrukce, hledáme kandidáty na pozici Obchodní ředitelka – Dobříš

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání (technické, ekonomické, obchodní)
• plynulá znalost angličtiny
• úspěšná praxe v řídicích obchodních pozicích v B2B segmentu
• praktické schopnosti aplikace projektového a procesního řízení
• aktivní prosazování principů řízení dle ISO 9001 – (standardizace prac. postupů)
• analytické a plánovací schopnosti
• schopnost koučovat a rozvíjet prodejní tým
• vysoká úroveň právních a ekonomických znalostí
• dobrá znalost SW aplikací MS Office, schopnost aktivně pracovat v IS, CRM
• dobré komunikační a prezentační schopnosti
• řidičský průkaz sk. B
• ochota cestovat, flexibilita, orientace na cíl
• zájem o dlouhodobou spolupráci
• Schopnost vést pracovní tým
• Schopnost projektového řízení
• Schopnost koncepční práce

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2985394  Datum zveřejnění: 23.3.2017