Provozní technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinace činností externích pracovníků, kteří zajišťují opravy a údržbu spravovaného domovního a bytového fondu
• Zajištění kolaudace došlých faktur
• Zajištění plánu oprav a údržby svěřených objektů
• Pravidelné obchůzky (kontrola stavu a čistoty objektů)
• Sledování platnosti revizí vyhrazených zařízení
• Provádění odečtů měřených médií a jejich evidence

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní práci v přátelském kolektivu, výborně dopravně dostupnou (metro)
• Možnost profesního růstu
• Možnost podílet se na zjednodušení pracovních postupů
• Pondělí až čtvrtek je podmínkou přítomnost na pracovišti, v pátek je možnost Home Office
• Pravidelné teamové akce
• Tolerance přiměřeného použití služebního telefonu i PC pro soukromé účely
• Stravenky
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje komplexní správu nemovitostí od jednotlivých domů až po rozsáhlá bytová družstva, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní technik.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která zajišťuje komplexní správu nemovitostí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání ekonomického nebo technického oboru (SŠ,VŠ) – není podmínkou
• Práce na PC – nutná znalost Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
• Zodpovědnost, pečlivost, pozitivní přístup k práci
• Výborná znalost českého jazyka
• Klientsky orientovaný přístup
• Analytické myšlení
• Komunikativnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2985952  Datum zveřejnění: 6.6.2017