Specialista podpory prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava, evidence a průběžná revize obchodních smluv pro potřeby jednotlivých obchodních míst
• Vytváření podkladů pro schvalování obchodních případů státními úřady
• Tvorba stanovisek a vyjádření za společnost
• Koordinace přípravy technické dokumentace
• Příprava základních vizualizací možných instalací
• Příprava a průběžné úpravy prodejních prezentačních materiálů (letáky, prezentace, referenční listy apod.)
• Koordinace reportingu v rámci business development týmu
• Podpora vedení společnosti v rámci nových obchodních projektů, příprava podkladů pro větší výběrová řízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP na dobu neurčitou v dynamické, globální společnosti, působící v perspektivním oboru elektronických finančních transakcí
• Denní využití AJ v rámci nadnárodní firemní komunikace
• Stravenky, notebook, mobilní telefon, lekce angličtiny, nápoje na pracovišti zdarma
• Kancelář v moderní budově v centru Prahy, malý přátelský team
• Flexibilní pracovní doba
• Nástup možný ihned
• Mzda: 30.000 – 35.000,- (+ možnost bonusů)

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná nadnárodní nebankovní společnost, působící na poli elektronických finančních transakcí a provozující rozsáhlé bankomatové sítě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. středoškolské vzdělání
• Obchodně-komunikativní znalost AJ
• Výborné komunikační dovednosti
• Technologická vyspělost adekvátní době a oboru (práce s MS Windows, smart mobilem, web searching, social media apod.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2987732  Datum zveřejnění: 27.3.2017