PHP vývojář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyvíjet webové aplikace v PHP/MySQL
• S chutí se učit a poznávat moderní postupy a technologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na projektech pro malé klienty i nadnárodní společnosti
• Možnost realizovat vlastní projekty;
• Práci v rodinné atmosféře ve skvělém týmu, který určitě musíte poznat! 
• Občerstvení na pracovišti
• Notebook, telefon
• Možnost pracovat z domova (podmínkou 1x týdně dorazit do kanceláře)
• Spolupráci brigádně, na úvazek nebo na IČO – co Vám bude vyhovovat (min. 16 h týdně)
• Možnost projet se v Mustangu
• Platové ohodnocení dle schopností (na osobním pohovoru si Vás proklepnou)
• Místo výkonu práce: Praha 10

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která svým klientům nabízí perfektní péči o IT, zajišťuje kompletní servis, ale také spolupráci na specializovaných projektech, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP vývojář.
Hledáme kandidáty, které práce v IT baví, mají chuť podílet se na zajímavých projektech (někdy k řešení opravdové oříšky) a stát se členy menšího přátelského týmu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Kompletní servis, ale také spolupráci na specializovaných projektech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte zkušenost s vývojem v PHP/MySQL (podmínkou)
• Setkal/a jste se nebo ovládáte JQuery, Nette, Laravel nebo máte chuť se to naučit
• Pracoval/a jste s Wordpressem nebo Pretashopem (výhodou)
Uvítáme i absolventy, kteří již mají zkušenosti s nějakým projektem.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2988494  Datum zveřejnění: 27.3.2017