Sales Manager – LED technologie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje strategická a obchodní řešení v oblasti světelné a ekonomické optimalizace formou LED technologie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Manager.

Náplň práce:
• Aktivní vyhledávání nových kontaktů, přebírání stávajících zákazníků společnosti
• Prezentace produktů a služeb společnosti
• Zpracování poptávek a vytváření nabídek
• Sledování a analýza aktivit zákazníků a konkurenčních společností na trhu
• Evidence kontaktů a obchodů v našem vlastním CRM systému
• Zpracování týdenních plánů obchodních schůzek a dalších aktivit v regionu
• Plnění obchodních cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní rodilé české společnosti s nadnárodní působností
• Příjemný a přátelský tým s velkými zkušenostmi
• Podporu při prodeji včetně osobní účasti kolegů na schůzkách
• Služební automobil, notebook, mobilní telefon i pro soukromé užívaní
• Smlouva na dobu neurčitou
• Profesní, osobní a karierní růst
• Motivující finanční ohodnocení (fix + provize, bonusy při splnění plánu)
• Firemní akce
• Občerstvení na pracovišti (Praha)
• Nástup možný ihned
• Výkon práce: Vybraný region, celá ČR

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která poskytuje strategická a obchodní řešení v oblasti světelné a ekonomické optimalizace formou LED technologie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Zkušenosti na obchodní pozici
• Zkušenosti s prodejem osvětlení, elektrotechniky, elektroniky nebo průmyslových výrobků a komplexních řešení velkou výhodou
• Dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel, Internet, CRM)
• Výborné komunikační schopnosti
• Příjemné, profesionální a reprezentativní vystupování
• Vysoké pracovní nasazení a tah na bránu – schopnost analytického myšlení s jasnou orientací k cíli
• Týmový hráč
• Řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat a pracovat v rámci svěřeného regionu u zákazníků)
• Čistý TR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2988942  Datum zveřejnění: 25.4.2017