Konzultant QI

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město, Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Konzultační činnost a podpora partnerské sítě
• Podílení se na tvorbě řešení, analýze a oponenturách
• Testování a dokumentace nových změn a aplikací
• Prezentace na workshopech, příprava a realizace školení včetně webových seminářů pro partnerskou síť i zákazníky
• Technická podpora obchodního oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí a platformu stability české firmy
• Přátelskou atmosféru skvělého týmu lidí
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Zajímavé platové ohodnocení dle osobních výkonů a zkušeností
• Firemní vůz pro pracovní účely, notebook, mobil
• Stravenky
• Příspěvek na životní či penzijní připojištění
• 5 dní dovolené navíc
• Příspěvky k výročí
• Pružnou pracovní dobu
• Možnost firemního vzdělávání: AJ, odborné školení
• Velký prostor pro seberealizaci a vlastní nápady
• Nástup možný ihned
• Brno, Prostějov

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která zprostředkovává komplexní informační systém prověřeným firmám všech velikostí v Čechách a na Slovensku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant QI.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Výrobce podnikového softwaru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomicky-technického nebo lépe technického zaměření – vhodné pro absolventy
• Zkušenosti s programováním
• Základní znalosti správy serverové infrastruktury
• Základní znalost podnikových procesů a ERP systémů
• Zkušenost s přípravou a specifikací požadavků
• Základní znalost relačních databází
• Výborné komunikační, prezentační a analytické schopnosti
• Ochota učit se nové postupy a technologie
• Osobní angažovanost, spolehlivost
• Logické myšlení
• Schopnost samostatné i týmové práce
• Řidičský průkaz skupiny B

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2989398  Datum zveřejnění: 28.3.2017