Podnikový poradce / Projektový manažer se zaměřením na veřejnou podporu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• možnost uplatnění a profilování v široké škále poradenských produktů:
o příprava a kontrola projektů investičních pobídek
o příprava a kontrola projektů VaV pro daňový odpočet
o příprava dotačních žádostí a dotační management při realizaci projektů v podnikatelském sektoru
o fúze a akvizice, due diligence
• komunikace s tuzemskými i zahraničními klienty
• komunikace s příslušnými úřady a institucemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zaměstnanecký poměr nebo spolupráci na živnostenský list
• zajímavé finanční ohodnocení včetně výhod a bonusů
• nástup možný ihned
• zázemí stabilní a úspěšné společnosti
• zajímavá práce v perspektivním oboru
• možnost dalšího profesního růstu
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

velká mezinárodní poradenská kancelář

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ ekonomického směru
• němčina min. na úrovni B2 (písemná komunikace a pracovní jednání s klienty)
• angličtina výhodou
• výhodou (nikoli podmínkou) jakékoli prokazatelné zkušenosti v oblasti dotací z ESIF, investičních pobídek nebo daňového odpočtu na VaV
• uvítáme možnost rychlého nástupu
• profesionální zručnost při práci s MS Office (Word, Excel)
• zodpovědnost a samostatnost
• klientský přístup založený na dobrých komunikačních a prezentačních schopnostech
• analytické schopnosti, projektové a kritické myšlení, řízení času, smysl pro celek i detail, orientace na výsledek
• týmový hráč
• řidičský průkaz B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2993324  Datum zveřejnění: 31.3.2017