PHP Developer - programátor webové aplikace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj, programování a údržba firemní aplikace, kterou pravidelně používají desetitisíce lidí, kteří pro nás vyplňují dotazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Skvělou partu nadšených lidí
• Zajímavou náplň práce
• Flexibilní organizaci práce (možný home office)
• Odpovídající platové ohodnocení
• Pracoviště v dobré dostupnosti a dosahu MHD (Praha 5 - Anděl, příp. Praha 8, zastávka Bulovka)
• V případě pracovního poměru: stravenky, mobilní telefon, výuka angličtiny, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českou společnost, za níž stojí tři významné české agentury pro výzkum trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP Developer - programátor webové aplikace.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost působící v oboru výzkumů trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání SŠ ukončené maturitou
• Pasivní znalost AJ
• Objektové PHP5 a mít zkušenost s některými jeho frameworky (např. Zend)
• Architektura MVC
• SQL
• HTML a CSS
• JavaScript (JQuery, AJAX)
• Verzovací prostředí (SVN nebo GIT)
• Mít zkušenosti ideálně ze 2 větších projektů (budeme rádi za odkaz na referenční projekt)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2995819  Datum zveřejnění: 3.4.2017