Junior Account Manager móda a domácnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace v angličtině - požadujeme dobrou angličtinu mluvenou i psanou
• každodenní práce s MS Excel - dobrá znalost podmínkou
• příprava obchodních nabídek pro naše partnery
• komunikace a dojednání obchodních transakcí s našimi odběrateli
• intenzivní komunikace a koordinace s kolegy v týmu, zejména zahrnující logistiku a administrativní podporu
• odpovědnost za portfolio značek a celkový proces obchodu od nákupu až po dodání zboží partnerovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce v dynamickém mladém kolektivu
• práce v atraktivním odvětví mezinárodní ecommerce
• mezinárodní partneři a komunikace v cizím jazyce
• atraktivní odměna
• být součástí firmy, která dynamicky roste a zažít success story na vlastní kůži - to se Vám v korporátu nestane
• práce na živnostenský list
• nástupní plat 24 – 35 000 Kč
• benefity
• kanceláře Praha 2

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

česká společnost, která je velkoobchodním partnerem pro celosvětové eshopy

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání (min. Bc.)
• velmi dobrá mluvená a psaná angličtina - advanced English minimum, znalost business English výhodou
Výhodou:
• rádi pracujeme s mladými lidmi po škole, kteří mají elán do práce, disciplínu a ochotu učit se
• analytické a logické myšlení
• pracovní zkušenost z ecommerce
• absolvování zahraniční stáže
• znalost a praxe v logistice

• schopnost rychle reagovat při jednání s obchodními partnery i členy týmu, vyjednávací schopnosti
• komunikativnost a samostatnost při řešení úkolů
• velmi dobrá znalost práce s excelem (advanced)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3003719  Datum zveřejnění: 7.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 35 000 Kč