Account Manager – IT služby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za stanovený obchodní plán
• Aktivní obchod u stávajících klientů
• Analýza trhu a akvizice nových klientů
• Monitorování trhu a konkurence
• Vedení obchodní agendy
• Příprava obchodních nabídek
• Spolupráce s ostatními členy týmu
• Práce s interním CRM systémem
• Účast na pravidelných poradách
• Podílení se na rozvoji společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost práce na ŽL nebo HPP
• Moderní zázemí v jedné z nejdynamičtějších společností v oboru
• Možnost seberealizace pro lidi s vysokými nároky na sebe sama
• Možnost karierního růstu
• Přátelský a mladý kolektiv
• Benefity – iPhone, neomezený paušál, výkonný notebook, pravidelné firemní akce a teambuildingy v ČR i zahraničí, obleky/kostýmky na míru, pravidelné vzdělávací kurzy, po zapracování automobil
• Nástupní plat: fix 40 000 Kč + neomezené provize dle obratu
• Místo výkonu práce: Praha - Karlín

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se poskytováním IT služeb v oblasti Cyber Security a vývoje software formou FixedTime/FixedPrice nebo formou Time&Material, hledáme vhodné kandidáty na pozici Account Manager – IT služby.
Máte rádi komunikaci se vzdělanými a inteligentními lidmi, jste týmový hráč a jste orientovaní na výsledek? Chcete se seberealizovat v práci, jejíž hodnocení Vás bude motivovat k větší aktivitě?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se poskytováním IT služeb v oblasti Cyber Security a vývoje software formou FixedTime/FixedPrice nebo formou Time&Material.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• V případě vzdělání na úrovni Bc. z univerzity technického nebo ekonomického směru požadujeme praxi: brigáda/partime v oblasti IT nebo komunikace s klienty
• V případě vzdělání na úrovni maturity na významné SPŠ nebo gymnáziu požadujeme praxi 3 roky v oblasti B2B obchodu nebo Projektového IT managementu
• Jazyky: angličtina - schopnost porozumět psanému textu a domluvit se

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3007030  Datum zveřejnění: 10.4.2017