Ředitel společnosti - Benešov

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1000 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení celé společnosti - včetně zahraničních poboček, které se budou budovat
- Zodpovědnost za strategii společnosti – budete spolupracovat na strategii i s ostatními odděleními
- Odpovědnost za výsledky společnosti
- Vystupování v médiích za celou společnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Platové podmínky dle Vašich schopností - cca 100 000 Kč + podíl na zisku
- Služební auto i pro soukromé účely (po 1 měsíci)
- Čarokrásné prostředí na břehu Sázavy 35 km od Prahy
- Stravenky, slevy na produkty
- Možnost podílet se na rozvoji společnosti
- Možnost účastnit se různých soutěží typu „podnikatel roku“ - svým jménem za celou společnost
- Místo výkonu práce: Zlenice u Benešova
- K dispozici bazén, posilovna, jídlo apod.
- Přidělení ubytovací jednotky v Zlenicích v případě potřeby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která se zaměřuje na výrobu, prodej, distribuci kosmetických přípravků v 6 zemích světa

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Je samostatnou a odpovědnou osobností
- Má diplomatické vystupování
- Perfektně ovládá češtinu
- Je schopen komunikovat v AJ
- Má minimálně VŠ vzdělání
- Již na stejné pozici pracoval (případně na pozici obchodního nebo finančního ředitele)
- Má zkušenost s výrobou
- Je ochotný omezit svůj soukromý život první dva roky
- Ovládá práci s PC na velmi dobré úrovni
Své životopisy zasílejte včetně fotografie.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] a do předmětu zprávy uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3009316  Datum zveřejnění: 11.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000 000 Kč