Obchodný zástupca - kúrenie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obchodné a marketingová práca – vytvorenie obchodných partnerov v regiónoch
• vyhlodávanie zákaziek a riadenie zákaziek pre: Elektrické podlahové káblové vykurovanie, Ochranné systémy pomocí vykurovacích káblov
• Poradenské služby, školenie pre odbornú verejnosť ako používať a inštalovať výrobky spoločnosti.
• Aktualizovať propagačné materiály v image spoločnosti.
• Pracovať na základe akčného plánu pro daný rok, ktorý odráža ciele spoločnosti.
• Technické a obchodné poradenstvo pre partnerov a zákazníkov spoločnosti

- Technické a obchodné poradenstvo pre partnerov a zákazníkov spoločnosti

• Notebook
• Telefón, internet
• Data projektor
• Auto
• Práca na IČO – fixná mzda plus provízia
• Home office
• Místo výkonu práce: západné Slovensko

Pre klienta hľadáme špecialistu na elektrické podlahové kúrenie a ochranné systémy vykurovacími káblami na pozíciu Obchodný zástupca - kúrenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pre klienta hľadáme špecialistu na elektrické podlahové kúrenie a ochranné systémy vykurovacími káblami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, elektrotechnika, energetika

Vodičský preukaz

B

• Profesionálne obchodné schopnosti predať
• Schopnosť samostatne vyhľadávať zákazky a nadväzovať obchodnú spoluprácu s firmami
• Ovládanie Microsoft Office
• Angličtina vítaná
• SŠ technické zázemie elektro vítané

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu predvyber @ predvyber.cz . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú splňovať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete len telefonický pohovor!

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3009588  Datum zveřejnění: 17.10.2017