Obchodně-technický zástupce pro procesní elektrochemii

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Brno - město, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prodej přístrojů a spotřebního zboží v procesních aplikacích (měření pH, vodivosti, kyslíku a dalších veličin)
• Aktivní obchodní činnost – vyhledávání a návštěvy nových i stávajících zákazníků, tvorba nabídek, komunikace s dodavatelskými firmami
• Instalace nových přístrojů/systémů
• Technická a aplikační podpora zákazníků
• Návrh a realizace procesních systémů dle požadavků zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní společnosti a dobrém kolektivu lidí
• Zajímavá (různorodá) práce se špičkovou technikou
• Vzdělávání a osobní růst
• Firemní automobil i pro soukromé použití, notebook, mobil
• Práce na HPP
• Nástup: ihned/ dohodou
• Výkon práce: ČR

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která dodává chromatografické přístroje a příslušenství pro analytické a semipreparativní aplikace, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně-technický zástupce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která dodává chromatografické přístroje a příslušenství pro analytické a semipreparativní aplikace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technika, elektrotechnika, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/ VŠ vzdělání
• Praxe v obchodní činnosti vítána
• Zkušenosti s elektrochemií
• Dobrá znalost anglického jazyka (komunikace s výrobci)
• Schopnost komunikace a ochota cestovat za zákazníky
• Vyhláška 50, §5 nebo vyšší
• Znalost práce na PC
• Pečlivost a zodpovědnost
• Schopnost práce v týmu, ale i samostatnost
• Flexibilita a chuť učit se novým věcem
• ŘP sk. B

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3014519  Datum zveřejnění: 13.4.2017