Vývojář/Programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Jako programátor budete programovat nové funkcionality do našeho systému iTutor používaného u stovek zákazníků
• Realizovat pro tyto zákazníky úpravy systému
• Implementace s jinými systémy a související webové aplikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP, živnostenský list, nebo zkrácený úvazek
• Flexibilní pracovní dobu
• Příspěvek na stravování
• Mobilní telefon, notebook
• 5 týdnů dovolené
• Programování, které má smysl, a proto Vás bude bavit
• Budete pracovat na zajímavých projektech pro největší firmy na našem trhu
• Možnost podílení se na rozvoji systému iTutor
• Neformální a přátelské prostředí, jednání na rovinu, vzájemnou důvěru
• Dlouhodobé a pro obě strany perspektivní partnerství
• Práce je vhodná i pro rodiče s dětmi, matky na mateřské dovolené i studenty
• Místo výkonu práce: Praha 10

Informace o náboru

Pro našeho klienta, IT společnost, která dodává řešení zákazníkům již od roku 1994, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář/Programátor.
Společnost má pobočky v Praze a Bratislavě, ale spolupracuje i s klienty v rámci EU i mimo ní. Máme od počátku stejné, české vlastníky. Našimi prioritami jsou dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky, kontinuita ve vývoji, otevření a profesionální spolupracovníci a inovativnost.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, IT společnost, která dodává řešení zákazníkům již od roku 1994, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář/Programátor. Společnost má pobočky v Praze a Bratislavě, ale spolupracuje i s klienty v rámci EU i mimo ní. Máme od počátku stejné, české vlastníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Analytické myšlení, umíte zobecňovat, abstrahovat, algoritmizovat
• Zájem o dlouhodobou spolupráci na poli programování
• Angličtinu na mírně pokročilé úrovni
• Zkušenosti s programováním
• Ochota učit se nové věci
• Dotáhnout věci do konce
• Poctivost a zodpovědnost

Výhodou jsou znalosti:
• MS SQL Server
• HTML, CSS
• JavaScript,
• C#, ASP .NET

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3021473  Datum zveřejnění: 19.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 45000