Prodejce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývozem českých a slovenských obráběcích a tvářecích strojů, důlní techniky a investičních celků do celého světa, hledáme vhodné kandidáty na pozici PRODEJCE do obchodního týmu.

Co bude vaší pracovní náplní?

• Po zapracování a ve spolupráci s vedoucím prodejcem jednat s tuzemskými a zahraničními obchodními partnery a obchodními zástupci v rámci zastupitelské sítě v přidělených teritoriích
• Zpracovávat komplexní obchodní případy (poptávky, tendry, nabídky), vést technická a komerční jednání, uzavírat kontrakty, jednat s dodavateli produktů, vést evidenci poptávek.
• Sledovat konání výstav a veletrhů v dané oblasti a vybraných akcí se osobně účastnit.
• Sledovat politicko-ekonomickou situaci ve svěřených teritoriích a iniciativně vyhledávat v koordinaci s ostatními prodejci střediska a vedením nová obchodní spojení a nové způsoby pronikání na trhy v dané oblasti
• Sestavovat výhledy prodeje do dané oblasti, sledovat jejich plnění a zajišťovat vytváření podmínek pro optimální získání potřebných zakázek

Jaká jsou naše očekávání?
• Chuť pracovat jako úspěšný obchodník
• Aktivní znalost angličtiny a případně dalšího cizího jazyka
• Technické povědomí
• Organizační a komunikační schopnosti
• Minimálně středoškolské vzdělání (možnost i absolvent)
• Ochota a schopnost cestovat do zahraničí
• Znalost práce na PC Microsoft Office
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivně)

Co Vám nabízíme?
• Pracovní výzvy na zajímavých projektech ve firmě s dlouholetou tradicí
• Prostor pro vlastní realizaci a úspěch
• Možnost budování vztahů se zajímavými lidmi
• Možnost rozvoje a budování kariéry v oblasti prodeje špičkových výrobních zařízení
• Zajímavý a motivační systém odměňování a systém zaměstnaneckých benefitů
• Místo výkonu práce v Praze

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která se zabývá vývozem českých a slovenských obráběcích a tvářecích strojů, důlní techniky a investičních celků do celého světa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3032298  Datum zveřejnění: 26.4.2017