Personální konzultantka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.04.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budeš dělat?

Vytvářet a vkládat inzeráty na pracovní portály
Aktivně pracovat s databázemi a selektovat přijaté životopisy
Vést telefonické pohovory s vybranými kandidáty
Administrativní práci (tvorba reportů, e-mailové komunikace)
Spolupracovat s obchodním týmem
Můžeš se zapojit i do marketingové činnosti společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Práci v perspektivním oboru, který dává smysl – pomáháme s náborem zaměstnanců a s rozvojem firem, máš možnost získat cenné zkušenosti a přehled o pracovním trhu
Práci v přátelském kolektivu mladých lidí
Firemní akce, která fakt stojí za to
Flexibilní plánování práce týden dopředu
Moderní kanceláře v centru Prahy blízko Náměstí Míru
Práce na DPP, HPP
Nástup možný ihned/dohodou
Plat 80 – 100 Kč/hod + další odměny a bonusy

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsi maminka na rodičovské dovolené a láká Tě oblast personalistiky a HR? Pak je to příležitost i pro Tebe!

Jsme ryze česká personální společnost PŘEDVÝBĚR.CZ a působíme na trhu již 9. rokem. V současné době rozšiřujeme svůj tým do nově otevíraných prostorů, a proto hledáme nové kolegy/ně, kteří by rádi získali zkušenosti v této oblasti.

Pokud nemáš praxi, nevadí! Vše tě tu naučíme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

Zájem o oblast personalistiky
Znalost práce na PC na dobré úrovni
Komunikativnost
Flexibilita
Aktivní, zodpovědný a spolehlivý přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3034412  Datum zveřejnění: 27.4.2017