Sales Manager pro Online

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prodej reklamního prostoru na prestižní internetové stránky (banery, PR, textová inzerce...)
• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Komunikace se stávajícími klienty a péče o ně (agentury, přímý klienti)
• Příprava speciálních nabídek, prezentací pro klienty
• Aktivní spoluúčast při budování týmu a obchodní strategii

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí a prestiž jednoho z nejvýznamnějších českých vydavatelských domů
• Dynamické a atraktivní pracovní prostředí, kvalitní zázemí a podporu pro obchodní činnost
• Nadstandardní platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda + provize)
• Příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji, možnost kariérního růstu
• Kreativní a motivující pracovní prostředí
• Nástup ihned/dohodou
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je moderním vydavatelstvím, hledáme kreativní obchodníky se zálibou v online světě. Přidejte se k nám a podílejte se na zajímavých projektech, o kterých se bude mluvit.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

Vydavatelství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Obchodní praxe v oblasti médií vítaná – není podmínkou
• Obchodního ducha a schopnost zaujmout klienta
• Výborné prezentační a komunikační schopnosti
• Příjemný vzhled a profesionální vystupování
• Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, PowerPoint)
• Flexibilita, samostatnost, časová nezávislost, přesvědčivost
• Tah na branku

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3035240  Datum zveřejnění: 27.4.2017