Geodet

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zeměměřická činnost (KN a IG)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci na HPP ve stabilní české firmě s 15 – letou tradicí v oboru
• Motivující platové ohodnocení
• Půlroční odměny – dle výkonů a dle zisků firmy
• Příspěvek na stravování
• Klouzavá pracovní doba
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Mobil, notebook, služební vozidlo pro pracovní účely
• Pracovní oděvy
• Možnost částečného Home office-u

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, působící v oblasti geodézie, pozemkových úprav a krajinného inženýrství od roku 1999, hledáme kandidáta na pozici Geodet.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, působící v oblasti geodézie, pozemkových úprav a krajinného inženýrství od roku 1999, hledáme kandidáta na pozici Geodet.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavební obor

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠO – Stavební obor, VŠO – výhodou
• Praxe na obdobné pozici – výhodou
• Vhodné i pro absolventy
• ŘP sk. B
• Uživatelská znalost PC (MS Office)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3037339  Datum zveřejnění: 28.4.2017