Obchodní zástupce - Příbram

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Příbram
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
19-35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Předem sjednané schůzky u potencionálních zákazníků
Komunikace se zákazníky
Příprava obchodních jednání
Administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Spolupráci se silnou společností
Práci na HPP na dobu neurčitou, IČO, zkrácený úvazek nebo DPP
Motivační provizní systém ohodnocení
fixní plat 15-19 000 Kč + bonusy (výdělek až 35 000 Kč i více)
Kvalitní zaškolení v oblasti jednotlivých produktů
Možnost rozvíjení vlastní obchodní činnosti
Benefity: služební automobil, mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na stravu 1000 Kč/měsíc v podobě stravenek
možný home office (nutnost docházet občas do kanceláře)
Místo výkonu práce: okres Příbram

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Stabilní, dynamicky se rozvíjející česká společnost s víceletou působností na trhu v oblasti telekomunikačních služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
Uživatelskou znalost práce na PC