Android Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účast na projektu realizovaného pod naší značkou pro koncového zákazníka
• Rozvoj a podpora již vydané aplikace pro chytré telefony a tablety
• Řešení supportních tasků
• Budete využívat JIRA jako pracovní nástroj k řešení ticketů
• Poskytneme Vám infrastrukturu pro CI, GitLab, Jenkins, HockeyApp, etc.
• Pracujeme dle Agile metodologie (Scrum)
• K dispozici budete mít fyzické testovací přístroje od eMan
• Budete podporovat aktuální verzi OS od 4.4 (KitKat), 5.0 (Lollipop), 6.0 (Marshmallow)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Místo pracoviště onsite v kanceláři v Mladé Boleslavi (po 3 měsících možnost práce z domova v délce cca 2 dnů v týdnu)
• Kontrakt na 1 rok s možností prodloužení min. o další rok
• Zajištění pracovních nástrojů
• Nástup nejlépe ihned

Informace o náboru

Pro našeho klienta hledáme Android vývojáře, který za sebou rád vidí výsledky své práce a chce své znalosti a zkušenosti naplno využít při tvorbě, rozvoji a podpoře zajímavé aplikace.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Přední český poskytovatel mobilních řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s vývojem aplikací pro Android
• Zkušenost s vývojem smartwatch výhodou, ale není nutnost
• Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího a znalost angličtiny alespoň na úrovni B2

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3050856  Datum zveřejnění: 9.5.2017